Українська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Обухівського району Київської області

Українська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 свою педагогічну історію почала з 1 вересня 1972 року, школа є ровесницею Трипільської ТЕС, яка також у вересні 1972 року була повністю введена в експлуатацію. Проектувальники та БУ Трипільської ТЕС подбали про майбутніх жителів міста, створивши зручний та компактний житловий, освітній та культурний комплекс на березі р. Дніпро – м. Українка.

В Українській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 нині навчається 523 учні, з них 258 учнів початкової ланки, 217 - середньої ланки, 48 – старшої ланки.

Директор школи Дидик Тамара Борисівна працює в школі з 1987 року, має активну життєву позицію.

Заступники – Завадьмо Людмила Віталіївна, Погребна Ірина Вікторівна, Некряч Галина Кіндратівна.

Також у школі є практичний психолог – Несторенко О. І.. Всього в навчальному закладі працює 44 вчителя. З них учителів-методистів – 7, старших учителів – 12, вчителів вищої категорії - 29, вчителів І категорії – 8, вчителів ІІ категорії – 3, спеціалістів – 7.

У 2013-2014 навчальному році школа працює над проблемою «Забезпечення інноваційної діяльності школи, спрямованої на ставлення педагогічної майстерності вчителя та розвиток творчих можливостей учнів». Школа активно працює над впровадженням інноваційних технологій у навчально-виховний процес, основою яких є розвиток пізнавальних навичок учнів, умінь самостійно конструювати свої знання, уміння орієнтуватися в інформаційному просторі, розвиток критичного мислення. Інноваційна діяльність навчального закладу характеризується пошуком нових, вдосконаленням існуючих концепцій, принципів, підходів до освіти. У школі працюють творчі групи: «Створення електронних засобів навчання», «Істина гармонія інтелекту здоров’я», а також реалізуються освітні проекти: «Кодекс», «Традиція», «Гармонія», «Соціум», «Школа лідерства», «Гуманно-особистісний підхід до дітей в освітньому процесі» (Ш.О. Амоношвілі), «Ін тел навчання для майбутнього». Учні є активними учасниками проектів «Діти для дітей», «Зелені легені школи», «Ще раз про гігієну», «Ні шкідливим звичкам», «Плането моя, Земля», «Великодня радість», «Писанковий рай», «Вербіє», «Кожна краплина має значення», «Намисто Роксолани», «Миколайська Іграшка». На базі навчального закладу активно працює військово- патріотичний клуб «Буйвітер», який є переможцем в районному конкурсі «Зірниця». В рамках проекту «Діти для дітей» на протязі 2013-2014 н.р. проходять акції «захисти себе від СНІД», «Стежина безпеки».

В школі проходять тематичні тижні згідно плану виховної роботи, які широко висвітлюються в засобах масової інформації, зокрема акція «День вишиванок», «Миколайська іграшка», «Стежина безпеки».

Школа активно бере участь у житті нашого міста, а саме, спортивних змаганнях «Веселі старти», «Мама, тато, я – спортивна сім’я », «Велофест» та різноманітних турнірах з футболу, баскетболу, волейболу, легкої атлетики; у конкурсі «Диво-птах» Всеукраїнського «Параду вишиванок 2013 ». За що має численні нагороди та подяки від мерії. Команда учнів 10 класу нагороджена грамотою за активну участь в обласному відбірковому турі гри брейн-ринг «Підліток і право».

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2013-2014 н.р.:

Українська мова та література

7 клас – Москаленко Є. – ІІІ місце, вчитель Літковська В. В.

8 клас - Сугак А. – ІІ місце, вчитель Токовенко Л. В.

9 клас – Рєзнік А. –І І місце, вчитель Токовенко Л. В.

10 клас –Костяєва Я.– ІІ місце, вчитель Козинець В. Ф.

11 клас –Заінчковська Н..- ІІІ місце Літковська В. В.

Іноземна мова

8 клас – Шалько В. – ІІІ місце, вчитель Пинзеник – Котвіцька О. Є.

9клас – Рєзнік А.- ІІ місце, вчитель Пинзеник – Котвіцька О. Є.

11 клас – Гончаренко М.- І місце, вчитель Пинзеник – Котвіцька О. Є.

Образотворче мистецтво

6 клас – Вигівський М. – ІІ місце, вчитель Волошина О. П.

7 клас – Новіцька С. – І місце вчитель Волошина О. П.

7 клас – Шиян О. – ІІ місце вчитель Волошина О. П.

8 клас – Сугак А. – ІІ місце вчитель Волошина О. П.

11 клас – Вадіс Л. – ІІ місце вчитель Волошина О. П.

Світова література

10 клас – Кляшторний Б. – ІІ місце, вчитель Рясна Г. М.

11 клас – Анохіна. Т. – ІІІ місце, вчитель Рясна Г. М.

11 клас – Кореневіч А. – ІІІ місце, вчитель Рясна Г. М.

Фізика

8 клас – Цілий О. – ІІІ місце, вчитель Кучеренко Н. В.

9 клас – Вірменко Л. – ІІІ місце, Кучеренко Н. В.

астрономія

11 клас – Кореневич А. – ІІІ місце, Кучеренко Н. В.

Математика

7 клас – Москаленко Є. – І місце, вчитель Івацко С. В.

11 клас – Кореневіч А. – ІІ місце, вчитель Бруснікіна М. В.

Інтерактивні технології

11 клас – Кореневич А. – ІІІ місце, вчитель Івацко С. В.

Географія

8 клас – Цілий О. – ІІІ місце, Шпилька С. В.

10 клас – Федоряка О. – ІІ місце, Шпилька С. В.

11 клас – Кореневич А. – І місце, Шпилька С. В.

Біологія

9 клас – Рєзнік А. – ІІІ місце, Таначьова Н. В.

11 клас – Гончаренко М. – ІІІ місце, Таначьова Н. В.

Екологія

10 клас – Кляштор ний Б. – І місце, Таначьова Н. В.

10 клас – Федоряка О. – ІІ місце, Таначьова Н. В.

10 клас – Форостяной Б. – ІІІ місце, Таначьова Н. В.

11 клас – Блішун К. – І місце, Таначьова Н. В.

Історія

9 клас – Рєзнік А. – ІІ місце, вчитель Завадько Л. В.

10 клас - – Федоряка О. – І місце, вчитель Полторацький С. В.

11 клас – Кореневич А. – ІІІ місце, вчитель Полторацький С. В.

Правознавство

9 клас – Хайрулін В. – І місце, вчитель Завадько Л. В.

9 клас – Рєзнік А. – ІІ місце, вчитель Завадько Л. В

11 клас – Кореневич А.- ІІІ місце, вчитель Завадько Л. В

Трудове навчання

9 клас – Литвиненко О. – І місце, Погребна І. В.

9 клас – Лутак В. – ІІІ місце, Погребна І. В.

9 клас – Алексеева М. – ІІІ місце, Погребна І. В.

11 клас – Вадіс Л. – ІІ місце, Погребна І. В.

11 клас – Павлик І. – ІІІ місце, Погребна І. В.

9 клас – Прозор А. – І місце, Якубін Б. О.

Переможці ІІ етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови.

6 клас – Парфенюк Д. – ІІІ місце, вчитель Літковська В. В.

7 клас – Авраменко В. – ІІІ місце, вчитель Літковська В. В.

8 клас – Сугак А. – ІІ місце, вчитель Токовенко Л. В.

8 клас – Цілий О. – ІІІ місце, вчитель Токовенко Л. В.

9 клас – Рєзнік А. – І місце, вчитель Токовенко Л. В.

10 клас – Вовк І. – ІІІ місце, вчитель Козинець В. Ф.

11 клас – Кореневич А.- ІІІ місце Літковська В. В.

Переможці ІІ етапу районного конкурсу ім.. Т Г Шевченка

9 клас – Резнік А. – І місце – вчитель Токовенко Л. В.

9 клас – Козинець Ю. – ІІ місце - Токовенко Л. В.

10 клас – Вовк І. – ІІ місце – вчитель Козинець В. Ф.

11 клас – Заінчковська Н. – ІІІ місце – Літковська В. В.

Учні нашої школи беруть активну участь в конкурсах таких як «Кенгуру», «Весняний колосок», «Смішний колосок», «Я, Київщини гордість і надія», виборюючи призові місця.

Школа забезпечена сучасною комп’ютерною технікою та мультімедійними проекторами, підключена до мережі «Інтернет». Створено постійно діючий сайт школи на базі навчально-методичного центру. Навчальний заклад пишається своїми учнями, які закінчили школу і пішли у самостійне життя, багато випускників школи стають студентами вищих навчальних закладів і гордо несуть ім’я – «Випускник Української ЗОШ І- ІІІ ступенів №2» .

Кiлькiсть переглядiв: 110