Долинянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

/Files/photogallery/1005/101_3701.JPGАдреса:
08743, с. Долина,
вул. Жовтнева 6а,
Обухівський район,
Київська область,
тел. (045) 72-36-2-22,
e-mail: dolynaschool@ukr.net
web-сайт: http://dolyna-school.edukit.kiev.ua

Директор школи: Плюта Світлана Василівна, старший вчитель, спеціаліст Вищої категорії.

Колектив школи працює над реалізацією науково-методичної проблеми закладу «Розвиток індивідуальних здібностей учнів як складова реалізації диференційованого підходу до навчання та підвищення якості навчально-виховного процесу», яка розрахована на 5 років.
Навчальна проблема: “Розвиток індивідуальних здібностей учня як складова реалізації диференційованого підходу до навчання та підвищення якості навчально-виховного процесу”
Виховна проблема: “Виховання всебічно розвиненої особистості”
Щодня до школи поспішають 14 педагогів, щоб посіяти зерна науки
й доброти в дитячі душі. Серед них: учителі вищої категорії – 8, спеціалісти І категорії – 1, спеціалісти ІІ категорії – 1, спеціалісти – 4, учителі-методисти – 1, «старші учителі» –5.
У 8 класах школи навчається 53 учні.
У школі діє 4 методичних об`єднань:
- суспільно-гуманітарного циклу
- природничо-математичного цикла
- класних керівників
- початкових класів
Робота методичних об’єднань була спрямована на удосконалення методичної підготовки, фахової майстерності вчителя, удосконалення методики проведення уроку. Були проведені заплановані засідання методичних об’єднань, на яких обговорювалися як організаційні питання (підготовка і проведення олімпіад, предметних тижнів, проведення контрольних зрізів, затвердження завдань для державної підсумкової атестації), так і науково-методичні питання. Згідно з річним планом роботи протягом року проведено предметні декади, тижні. Було складено плани заходів у рамках тижнів, учителі проводили різноманітні позаурочні заходи з учнями. Плани робіт шкільних методичних об’єднань відповідає вимогам рекомендацій КОІПОПК.
На засідання ШМО виносились такі питання:
аналіз методичної роботи педколективу за минулий навчальний рік; основні напрямки методичної роботи та затвердження роботи школи над єдиною методичною проблемою в 2012-2013 н.р.; проблеми розвитку педагогічної творчості (з досвіду роботи вчителів); планування та організація позакласної роботи вчителів-предметників з основ наук та робота з обдарованими та здібними дітьми; стан роботи учителів над обраними ними методичними проблемами; про результати проведення шкільних предметних олімпіад; створення групи контролю адаптації учнів 5 класу до навчання у школі другого ступеня Інноваційна освітня діяльність школи характеризується пошуком нових і вдосконаленням існуючих концепцій, принципів, підходів до освіти, суттєвими змінами в змісті, формах і методах навчання. Тому невід’ємною складовою науково-дослідної роботи є контроль ефективності впровадження інноваційних педагогічних технологій у навчальний процес.
Педколектив школи продовжував реалізовувати завдання, визначені Указом Президента України «Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти в Україні», районною програмою «Обдаровані діти».
Школа дотримується чинного законодавства по питанню охорони дитинства.
У школі налагоджено тісну співпрацю педагогічного, учнівського й батьківського колективу.
/Files/photogallery/1005/101_3837.JPG
Проводяться загальношкільні батьківські збори на початку семестру, організаційні, в кінці семестру, підведення підсумків за І семестр та в ІІ семестрі по підготовці до державної підсумкової атестації та завершенні навчального року.
Така система виховної роботи в школі впливає на всебічний розвиток учнів, на їх культуру поведінки, розширює світогляд, виховує людяність, толерантність та інші загальнолюдські цінності.
Функціонує система учнівського самоврядування. У позаурочний час учні активно відвідують гуртки: «Дзвіночок», «Український вертеп», «Чарівний пензлик». До послуг школярів бібліотека, спортивний майданчик, їдальня. Події учнівського життя висвітлюються газетою, кожного понеділка на шкільній лінійці.
/Files/photogallery/1005/DSC00958.JPG
Колективу школи вдалося розв’язати проблеми та завдання школи, затверджені педагогічним колективом на навчальний рік. Учні школи були учасниками ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів, районних змагань.
32 учні школи взяли участь в математичному конкурсі "Кенгуру", що становить 65%, в конкурсі "Колосок" взяло участь 15 учнів.
Доброю традицією стали незабутні зустрічі з відомими людьми села, району.

… Пройдуть роки, і випускники школи творитимуть історію, примножуватимуть власний добробут, рідного села, своєї держави.

/Files/photogallery/1005/VXQo30GXo2k.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 167