Прощання з дитинством

/Files/images/0 1 038.jpg 27 червня 2017 року відбувся випускний вечір в Українській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2.

/Files/images/0 1 046.jpg/Files/images/0 1 097.jpg

Почесними гостями заходу були методист відділу освіти Обухівської РДА Шевченко Олександра Олександрівна, заступник міського голови Кирилюк Оксана Олександрівна, настоятель церкви «Несподівана радість» Михайло Васильович Ткачук.

«Ми пишаємося вами. Ви всі стовідсотково здали ЗНО! Якісні показники з української мови і літератури, математики, географії, біології – 99%, з англійської мови – 98%, з історії – 96%. Це надзвичайно високі результати, - промовляла до випускників директор школи Тамара Борисівна Дидик – І ці високі результати – це заслуга і ваша, мої дорогі колеги-вчителі. Тому дякую вам за професіоналізм та натхненну багаторічну працю. А батькам я хочу сказати спасибі за покоління успішних дітей…».

За високі досягнення у навчанні нагороджена золотою медаллю Сьомка Владислава, від Української міської ради вона отримала в нагороду планшет. Похвальними Грамотами Міністерства освіти за особливі досягнення з української мови відзначена Сугак Аліна, з інформатики - Молодецький Владислав, з технологій - Федчук Мар’яна. За особливі досягнення в спорті Грамотою від міського голови Українки нагороджено Сирбу Євгена.

Кiлькiсть переглядiв: 111