ОБУХІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

НАКАЗ

03 червня 2016 року № 117-О

м. Обухів

Про післядипломне підвищення

фахової кваліфікації педагогічними працівниками

закладів освіти району у 2016/2017 навчальному році

Відповідно до законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту», Положення про методичний кабінет відділу освіти Обухівської районної державної адміністрації та з метою підвищення кваліфікації, фахової майстерності педагогічних працівників у 2016-2017 навчальному році, збагачення їх інтелектуального, творчого і культурного потенціалу

Н А К А З У Ю :

1. Затвердити план-графік підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти району на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» у 2016/2017 навчальному році:

- план-графік проходження курсів підвищення фахової кваліфікації педагогічних працівників (додаток 1);

- план-графік проходження курсів з певної проблеми (додаток 2);

- план-графік проходження курсів за дистанційною формою навчання (додаток 3);

- план-графік проходження курсів підвищення фахової кваліфікації педагогічними працівниками. Які мають звання «учитель-методист», «вихователь-методист», «керівник гуртка-методист», «практичний психолог-методист» (додаток 4);

2. Методичному кабінету відділу освіти (методист Ленда В.П.):

2.1. Забезпечити своєчасне проходження курсів підвищення кваліфікації педагогічними працівниками згідно з планом-графіком на 2016/2017 навчальний рік.

2.2. Організувати цілеспрямовану роботу з педагогічними працівниками різних категорій у міжкурсовий період, зокрема, проведення групових та індивідуальних консультацій з питань підготовки до проходження курсів та написання залікових робіт.

3. Керівникам дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів району:

3.1 Затвердити наказом по навчальному закладу план-графік проходження курсів підвищення кваліфікації педагогами в 2016-2017 навчальному році;

3.2. Забезпечити видачу направлень педагогічним працівникам відповідно до плану-графіку;

3.3. Чітко дотримуватись графіка заїздів.

4. Головному бухгалтеру відділу освіти (Сапізі Л.П.) своєчасно оплачувати відрядження педагогам, які проходять курсове підвищення фахової кваліфікації керівних та педагогічних кадрів. Оплату здійснювати за дорогу до м. Біла Церква та у зворотному напрямку, а також проживання у гуртожитку.

5.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник відділу освіти О.Коломієць

Додаток №1

до наказу №117 від 03.06.2016

по відділу освіти

План-графік

проведення курсів підвищення фахової кваліфікації педагогічних працівників

у 2016/2017 навчальному році на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти»

місяць категорія працівників кваліфік категорія кількість слухачів кількість груп потреба у гуртож примітка
вересень
05.09-16.09
Учителі технічної праці спец., ІІ, І, вища 18 1 9 Векла П.Г. – Краснослобідська ЗОШ 1-Ш ст.
Вихователі ДНЗ (с.сп.о., стаж - більше 15 р.) спец.,ІІ 66 2 21 Обухівський Пшенична О.А. – ДНЗ «Хоровод» Любченко Н.Ф. – ДНЗ «Хоровод» Панченко О.Є. ДНЗ «Альонушка» Гринюк В.М. – ДНЗ «Альонушка»
жовтень 03.10-28.10
«Дайте мені шанс» (ІІ етап - стажування) 11 1 5 Титаренко В.В. – Семенівська ЗОШ 1-Ш ст.
Учителі української мови і літератури ІІ 15 1 8 Василенко Т.Ю. – Копачівська ЗОШ 1-П ст.
03.10-05.10, 2 дні на вибір слухача 27.10-28.10
Учителі української мови і літератури (очно-заочна форма навчання) І, вища 69 3 28 Літвішко О.В. – Копачівська ЗОШ 1-П ст.
Керівники гуртків художньо-естетичного напряму (образотворче, декоративно-вжиткове мистецтво) (очно-заочна форма навчання) 6 1 Школьна Н.Д. – ЦТДЮ
листопад 31.10-11.11
Завідувачі ДНЗ новопр, зі стажем 45 2 12 Стопник Л.М.- ДНЗ «Ялиночка» Прокопенко Л.В. ДНЗ «Сонечко» Дробот Н.П. ДНЗ «Зернятко» Марченко А.І. ДНЗ «Калинка» Кархова Т.В. ДНЗ «Веснянка» Сидоренко Л.В. ДНЗ «Колосок» Петрова К.І. «Промінчик»
31.10-02.11, 2 дні на вибір слухача, 24.11-25.11
Директори загальноосвітніх навчальних закладів (очно-заочна форма навчання) зі стажем 30 1 13 Шимоненко Н.Б. Копачівська ЗОШ 1-П ст.
грудень 28.11-23.12
Учителі початкових класів (в.о., с.сп.о., стаж – до 15 років ) спец., ІІ 29 1 14 Поліщук О.П. – Старобезрадичівська ЗОШ 1-Ш Светенко М.С.- Великодмитровицька ЗОШ 1-Ш
12.12-23.12
Практичні психологи ЗНЗ, ПТНЗ, шкіл-інтернатів спец., ІІ, І, вища 26 1 11 Василенко Ю.І. Трипільська ЗОШ 1-Ш ст.
лютий 30.01-24.02
Учителі географії спец., ІІ, І, вища 19 1 10 Трусевська О.І.- Витачівська ЗОШ 1-П ст. Білоус М.П. – Підгірцівська ЗОШ 1-П ст.
13.02-15.02, 2 дні на вибір слухача, 09.03-10.03
Учителі географії (очно-заочна форма навчання) І,вища 18 1 4 Радченко І.О. – Великодмитровицьк ЗОШ 1-Ш
березень 27.02-24.03
Учителі англійської мови спец., ІІ 37 2 17 Крижанівська Т.В. – Германівська ЗОШ Микуляк С.В.- Старобезрадичівська ЗОШ 1-Ш Настенко Н.В.- Витачівська ЗОШ 1-П ст. Липовенко О.О. Копачівська ЗОШ 1-П ст.
Учителі математики спец.,ІІ 19 1 11 Кротінова Т.О. – Краснослобідська ОШ 1-Ш ст. Пількевич О.М. – Підгірцівська ЗОШ 1-Ш ст. Пойда Ю.О. – Семенівська ЗОТШ 1-Ш ст. Бунтовська М.В. –Долинянська ЗОШ 1-П ст. Примова Т.В.-Українська ЗОШ 1-Ш ст.№1
Учителі фізичної культури Учителі зарубіжної літератури спец.,ІІ 23 1 13 Тарасенко Н.В. Германівська ЗОШ
квітень 03.04-28.04
Вихователі ДНЗ (в.о, с.сп.о., стаж - до 15 р.) спец.,ІІ 59 2 31 Іллюк А.Ю. – ДНЗ «Хоровод» Остапенко Л.Л.- ДНЗ «Ромашка» Гузь Л.В., Загородня В.П. – ДНЗ «Ялиночка» Бердник О.П. – ДНЗ «Чебурашка» Качура А.В. ДНЗ «Сонечко»
03.04-14.04
Учителі історії спец., ІІ, І, вища 34 1 12 Бунь О.М. – Українська ЗОШ 1-Ш ст.№1 Зайчук О.М.- Краснослобідська ЗОШ 1-Ш ст.
Учителі біології спец., ІІ, І, вища 11 1 4 Синільник Р.М.- Краснослобідська ЗОШ 1-Ш ст.
03.04-05.04, 2 дні на вибір слухача, 27.04-28.04
Учителі хімії (очно-заочна форма навчання) І,вища 19 1 6 Марчук О.Л. – Краснослобідська ЗОШ 1-Ш ст.
Всього 43

Додаток №2

План-графік

проведення курсів підвищення фахової кваліфікації з певної проблеми у 2016/2017 навчальному році на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти»

Термін проходжен.

курсів

Назва курсів Категорія працівників к-ть слухачів К-ть груп Потреба у гуртож
серпень 17.08-19.08 Курси підвищення фахової кваліфікації (короткотермінові) з проблеми «Інноваційні підходи до викладання інтегрованого курсу "Основи здоров'я" у 5-9-х класах» Садовнік Т.В. – Жуківцівська ЗОШ 1-П ст. учителі основ здоров’я, які не мають відповідного сертифіката 26 1 10
вересень 05.09-16.09 Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми«Упровадження інноваційних освітніх технологій у навчанні української мови і літератури» Гетьман В.М. – Козинська ЗОШ 1-Ш ст. учителі української мови і літератури 24 1 9
05.09-16.09 Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Формування інформаційно-комунікаційних компетентностей учителів географії та природознавства» (розробник: В.М. Гудима) Морозова О.С. – Германська ЗОШ 1-Ш ст. учителі географії та природознавства 12 1 5
06.09-08.09 Курси підвищення фахової кваліфікації (короткотермінові) з проблеми «Інноваційні підходи до викладання інтегрованого курсу «Основи здоров’я» у 5-9 класах Федорчук О.М. – Григорівська ЗОШ 1-Ш ст. учителі основ здоров’я, які мають відповідний сертифікат райони: К.-Святошинський Таращанський Яготинський міста: Березань Буча Ірпінь П.-Хмельницький 20 1 6
19.09-30.09 Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Розвиток компетентностей учнів у процесі вивчення шкільного курсу української мови і літератури» (розробники: І.П. Ющук, С.І. Мірошник) Ляшенко О.М. – Халеп»янська ЗОШ 1-П ст. Токовенко Л.В. – Українська ЗОШ 1-Ш ст. №2 учителі української мови і літератури 34 1 18
жовтень 03.10-13.10 Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Використання засобів інформаційно-комунікаційних технологій на заняттях англійської мови» (розробники: Н.М. Бендерець, Л.А. Карташова) Світан В.М. – Краснослобідська ЗОШ 1-Ш ст. учителі англійської мови райони: Баришівський Білоцерківський Васильківський Володарський Іванківський Миронівський Обухівський Сквирський Ставищенський місто: Біла Церква ПТНЗ школи-інтернати 25 1 6
17.10-28.10 Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Методика навчання розв’язування задач на обчислення площ геометричних фігур і об’ємів геометричних тіл» Пусь Г.Ф. – Українська ЗОШ 1-Ш ст. №1 учителі математики 10 1 3
17.10-28.10 Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Психолого-педагогічні та методичні аспекти організації роботи з обдарованими дітьми молодшого шкільного віку» (розробники: К.В. Плівачук, Ж.В. Вихристенко) Баранович Т.Г. - Українська ЗОШ 1-Ш ст. учителі початкових класів, вихователі ГПД 25 1 8
листопад 31.10-11.11 Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Психолого-педагогічні та методичні аспекти роботи з математично обдарованими дітьми» (розробники: Г.В. Апостолова, Л.В. Ліпчевський) Сидоренко Г.І. – Германівська гімназія учителі математики 20 1 8
14.11-25.11 Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Упровадження тренінгових технологій у практику роботи закладу освіти» Здоренко Є.М. – Дерев»янська ЗОШ 1-П ст. заступники директорів загальноосвітніх навчальних закладів з навчально-виховної, виховної роботи, педагоги-організатори першої та вищої кваліфікаційних категорій 22 1 3
14.11-25.11 Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Організація проектної роботи з англійської мови» (розробники: А.В. Крупа, С.В. Мотижен) Сушко О.М. – Григорівська ЗОШ 1-Ш ст. учителі англійської мови 34 1 14
14.11-25.11 Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Організація та зміст корекційно-розвиткової роботи з дітьми раннього та дошкільного віку, які мають особливі освітні потреби» Фандєєва К.І. – ДНЗ «Ялиночка» вихователі ДНЗ, корекційні педагоги, практичні психологи, асистенти вихователів 14 1 4
160 8 55
грудень 28.11-09.12 Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Управління дослідно-експери-ментальною роботою та інноваційною діяльністю в загальноосвітньому навчальному закладі» Плюта С.В. – Долинянська ЗОШ 1-П ст. Єцкало В.М. – Старобезрадичівська ЗОШ 1-Ш ст. директори ЗНЗ, заступни-ки директорів з навчально-виховної, науково-методичної роботи 12 1 6
28.11-09.12 Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми«Візуалізація навчального матеріалу на заняттях зарубіжної літератури, російської мови та літератури» (розробники: Н.В. Химера, Л.А. Фартух) Деркач Л.В. – Українська ЗОШ 1-Ш ст. №1 Мерщій Ю.Я. – Германівська гімназія учителі зарубіжної літератури, російської мови і літератури 22 1 8
28.11-09.12 Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми«Методика проведення лабораторних робіт та демонстраційного експерименту на уроках фізики та астрономії» (розробники: Є.К. Авдєєв, Ю.В. Крупа) Гаркава О.Є. – Красненська ЗОШ 1-П ст. учителі фізики та астрономії 24 1 11
12.12-23.12 Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Методика навчання розв’язування задач з використанням тригонометричних тотожностей» (розробники: Г.В. Апостолова, Л.В. Ліпчевський) Бруснікіна М.В. Українська ЗОШ 1-Ш ст. № 2 учителі математики 29 1 10
16.01-27.01 Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми«Діагностика та розвиток мовлення дітей, які мають порушення розумового розвитку та розлади аутичного спектру» Ситнік І.О. – ДНЗ «Хоровод» учителі-логопеди ДНЗ, спеціальних загальноосвітніх закладів та логопедичних пунктів 15 1 3
16.01-27.01 Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Сучасні підходи до організації та змісту фізкультурно-оздоровчої роботи в дошкільних навчальних закладах» Клименко І.В. – ДНЗ «Ялиночка» інструктори з фізкультури ДНЗ 28 1 6
30.01-10.02 Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Методика формування конструкторсько-технологічних умінь учнів у процесі проектування та виготовлення виробів із деревини на уроках технічної праці» (розробники: В.В. Дейнега, М.Д. Ясінський) Миколенко В.В. – Трипільська ЗОШ 1-Ш ст. учителі технічної праці 9 1 3
30.01-10.02 Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Інноваційні підходи до формування та розвитку ключових компетентностей учнів початкових класів» (розробники: І.М. Дишлева, А.М. Шевченко) Бондар Н.В. – Трипільська ЗОШ 1-Ш ст. Бриж Н.Г. – Українська ЗОШ 1-Ш ст. №2 учителі початкових класів, вихователі ГПД райони: Обухівський 27 1 10
13.03-24.03 Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Компетентнісний підхід до реалізації змісту природничо-математичної освіти молодших школярів» (розробники: А.О. Седеревічене, І.М. Дишлева) Кременчуцька Л.М. – Українська ЗОШ 1-Ш ст. №2 учителі початкових класів, вихователі ГПД Обухівський 22 1 6
03.04-14.04 Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Особливості вивчення шкільного курсу української літератури за новою програмою» Герлянд С.С. – Германівська гімназія учителі української мови і літератури 18 1 2
03.04-14.04 Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Упровадження інноваційних технологій навчання у практику роботи початкової школи» Миколайцева Н.А. Українська ЗОШ 1-Ш ст. №1 Шевель А.Г. – Трипільська ЗОШ 1-Ш ст. учителі початкових класів, вихователі ГПД райони: Обухівський 25 1 7
03.04-14.04 Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Управлінський та науково-методичний супровід інноваційної діяльності позашкільних навчальних закладів» Гайко Н.С. – ЦТДЮ Федоренко Л.І. - ЦТДЮ директори, заступники директорів, методисти позашкільних навчальних закладів 19 1 8
18.04-28.04 Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Літературознавчий аналіз твору на уроках зарубіжної літератури у старших класах» (розробник: О.О. Дем’яненко) Денщікова Н.П. – Українська ЗОШ 1-Ш ст. №1 Круль Л.П. – Козинська ЗОШ 1-Ш ст. учителі зарубіжної літератури, російської мови 12 1 3
18.04-28.04 Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Особливості викладання англійської мови у школі І ступеня» Медведєва К.В. – Українська ЗОШ 1-Ш ст. №1 учителі англійської мови 18 1 6
18.04-28.04 Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Формування мовленнєвої компетентності молодшого школяра» (розробники: Л.П. Ткаченко, А.О. Ткаченко) Дикуша Н.М. – Витачівська ЗОШ 1-П ст. Здоренко В.В. – Дерев»янська ЗОШ 1-П ст. вчителі початкових класів, вихователі ГПД 29 1 16
травень 15.05-26.05 Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Інноваційні підходи у вивченні української мови і літератури, зарубіжної літератури» Клименко О.Б. – Краснослобідська ЗОШ 1-Ш ст. Левченко Л.М. – Підгірцівська ЗОШ 1-Ш ст. учителі, які викладають предмети: українську мову і літературу, зарубіжну літературу райони: Обухівський 26 1 15
15.05-26.05 Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Інтегрований підхід до викладання математики й інформатики в загальноосвітніх навчальних закладах» Кіяниця Л.М. – Красненська ЗОШ 1-П ст. Цибульська С.А. – Григорівська ЗОШ 1-Ш ст. учителі, які викладають два предмети: математику й інформатику 26 1 12
15.05-26.05 Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Формування екологічної культури учнів на уроках предметів природничого циклу та в позаурочний час» Хіміченко К.С. – Витачівська ЗОШ 1-Ш ст. учителі екології, біології, хімії, географії, керівники гуртків 29 1 12
15.05-26.05 Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Упровадження інноваційних технологій навчання у процесі викладання фізичної культури» (розробник: О.М. Лакіза) Калашник Т.Г. – Дерев»янська ЗОШ 1-П ст. Брусило С.М. – Трипільська ЗОШ 1-Ш ст. Пасічний В.В. – Жуківцівська ЗОШ 1-П ст. учителі фізичної культури 23 1 -
15.05-26.05 Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Організаційно-педагогічні аспекти національно-патріотичного виховання учнів школи І ступеня» (розробник: К.В. Плівачук) Рева О.О. – Германівська ЗОШ 1-Ш ст. вчителі початкових класів, вихователі ГПД 23 1 5
Разом 45

Додаток №4

проходження курсів підвищення фахової кваліфікації педагогічними працівниками,

які мають звання «учитель-методист», «вихователь-методист»,

«керівник гуртка-методист», «практичний психолог-методист»

у 2016/2017 навчальному році

№ п/п Категорія слухачів К-сть слухачів Термін проходження
1 Учителі української мови і літератури Колінченко О.М. – Козинська ЗОШ 1-Ш ст. 29 08.11-10.11.2016 10.01-11.01.2017 06.03.2017
2 Учителі англійської, німецької, французької, російської мов, зарубіжної літератури Смотеско Г.І. – Українська ЗОШ 1-Ш ст. №1 21 18.10-20.10.2016 20.12-21.12.2016 14.03.2017
4 Учителі математики, фізики та астрономії, інформатики Буря А.П. – Великодмитровицька ЗОШ 1-Ш ст. 29 22.11-24.11.2016 07.02-08.02.2017 11.04.2017
9 Учителі початкового навчання, вихователі ГПД Слюсар Н.С., Шалигіна А.П. – Українська ЗОШ 1-Ш ст. №1 Некряч Г.К., Бриж Н. – Українська ЗОШ 1-Шст. №2 30 13.09-15.09.2016 15.11-16.11.2016 24.01.2017
Всього: 6
Кiлькiсть переглядiв: 495